Tasarımı Kaydet  Kapat

Blog / Makalelerimiz

Yetkili Teknik Servis Ağı Kurulumu Nedir ?

Yetkili Teknik Servis Ağı Kurulumu Nedir ?

Yetkili Teknik Servis Ağı Kurulumu nu üretim ve ithalat yapan kuruluşlar ürünleri için belirli olan kullanım ömrü boyunca , satış sonrasındaki hizmetleri yerine getirmek için belirlenen özelliklerdeki servis istasyonlarını kurmak zorundadırlar .

Yetkili servis ağı kurulumunu ithalatçı veya üretici firmalar şubeleşerek yapabilirler veya mevcut olan TSE belgesine sahip  Teknik Servisler ile anlaşarak yapabilirler . Üretilen veya ithal edilen bir malın kullanım amacı ve özellikleri ile ilgili olarak teknik servis istasyonlarında bulunması gereken özellikler , gerektiği zaman TSE veya alakalı kurumlar tarafından belirlenerek Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü aracılığıyla değiştirilebilir . 

SİMAY DANIŞMANLIK olarak firmalarınızın Yetkili Teknik Servis Ağı Kurulumu hizmetini şubeleşerek veya TSE belgeli Yetkili Teknik Servisler ile anlaşma yaparak sağlıyoruz . Birçok hizmet veren servisimiz bulunmakta ve firmalarınıza Hizmet Yeterlilik Belgesi ne sahip  teknik servisler ile en kısa sürede yetkili teknik servis ağını kuruyoruz . 

Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi almak için gerekli olan şartlardan birisi de TSE standartlarına uygun Hizmet Yeterlilik belgesine sahip yeterli sayıda Yetkili Servisler ile anlaşma yapılmasıdır . 

 

Etiketler: yetkili servis ağı servis ağı kurulumu teknik servis ağı 


Yeni Yorum Yaz
Oyla:

?